روایت فلوریدا...

امروز بعد از غیبت طولانی به خاطر مشغولیت های دانشگاه فرصت کردم برای ثبت ماوقع وقت بزارم. امسال یک روز قبل از سال تحویل من و زهرا برای شرکت در کنفرانس عازم اورلاندو (مرکز فلوریدا) شدیم. 1 ساعت هم بعد از سال تحویل نوبت ارایه مطالب من در کنفرانس بود! در کل 5 روز اورلاندو موندیم و اونجا از Disney Land و Sea World دیدن کردیم و جای همه دوستان خالی با هلی کوپتر هم یه چرخی بالای شهر زدیم.

 

 

به فاصله یک ساعت از شهر اورلاندو یکی از بزرگترین مراکز تحقیقاتی و ایستگاه پرتاب شاتل و ماهوازه ناسا تو یه جزیره حفاظت شده قرار گرفته که رفتیم اونم دیدیم. حدود سه چهار ساعت از اورلاندو با ماشین تا میامی راه هست دو روز آخر هم میامی (Miami) بودیم . اونجا هم ساحل بی نظیر اقیانوس اطلس (Miami Beach) و نیزار های میامی (Everglades) که محل زندگی تمساح های معروف فلوریداست رو بازدید کردیم.

 

 

 

روز آخر هم صبح زود از میامی با ماشین راه افتادیم به سمت اورلاندو از اونجا با هواپیما به سمت واشنگتن و از اونجا به سمت مونترال پرواز کردیم. در کل سفر خیلی خوبی بود و بسی خوش گذشت، هم شهر هم ساحل میامی بسیار زیبا تر از حد تصور بود. هوای عالی، آب زلال، آفتاب گرم و شن های سفید...

 

 

جای همه دوستان خالی...

 

/ 0 نظر / 52 بازدید